Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wybory tuż tuż, gorączka przedwyborcza udziela się wielu. "Miasto Kołobrzeg" już wyszło z drukarni i lada moment trafi do rąk Czytelników.


Piszemy o ostatniej wpadce inwestycyjnej, związanej z murami oporowymi na Parsęcie. Dzięki reakcji naszego portalu na to, co wydarzyło się na konferencji muzealnej, udało się zatrzymać niszczenie warstw historycznych. Od teraz nadzór nad inwestycją mają archeolodzy.

Przed wyborami polecamy wywiady ze znanymi politykami. Rozmawialiśmy z Januszem Gromkiem, Markiem Hokiem, Henrykiem Bieńkowskim i Andrzejem Mielnikiem. Jest także wywiad z prezesem stowarzyszenia "Ekologiczny Kołobrzeg" - Dorotą Oyedemi.

Całą stronę naszej gazety po raz kolejny poświęciliśmy Gminie Kołobrzeg i jej wójtowi. Wójt Tadeusz Kowalski w bezpardonowy sposób zaatakował naszą redakcję, wykorzystując do tego utrzymywany z publicznych pieniędzy serwis gminy. Opublikował swoje teksty w "Kulisach Kołobrzeskich", a także namawiał inne samorządy do wsparcia go w walce z naszą redakcją. Informujemy, że wszędzie tam, gdzie wójt Tadeusz Kowalski naruszył nasze dobra osobiste, będziemy reagowali na drodze prawnej. Wójt nie ma prawa nadużywać swojego stanowiska do prywatnych wojen z dziennikarzami. Osobiście mam wrażenie, że Gmina Kołobrzeg zamienia się w tę metaforę polskiej gminy z "Rancza". Ale tym tematem zajmują się nasi prawnicy, a my zachęcamy do lektury w sprawie kolejnych ciekawych historii dotyczących działań wójta Kowalskiego. Patrząc na karykaturę samorządu gminnego , aż się prosi, żeby dziennikarze objęli tę gminę większym nadzorem. Tymczasem odsyłamy do lektury.

Zobacz numer 8 "Miasta Kołobrzeg".

Robert Dziemba

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama