Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Już po raz kolejny po zakończeniu manifestacji patriotycznej, mieszkańcy wspólnie zaśpiewali piosenki patriotyczne, tym razem jednak w tonacji wyborczej.


"O mój rozmarynie" czy "Rozkwitały pąki białych róż" - takie szlagiery można było usłyszeć pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego w wykonaniu Kapeli Solnej i licznie zgromadzonych mieszkańców. Była wojskowa grochówka, chleb ze smalcem. Ale były także akcenty kampanii wyborczej, chorągiewki, a niedaleko na parkingu nawet wyborczy baner.

Zapytaliśmy Henryka Bieńkowskiego, którego kandydaci i współpracownicy zorganizowali śpiewanie patriotyczne, czy ta kampania w tym miejscu była potrzebna. - Moje bilbordy, podobnie jak bilbordy innych kandydatów, stoją w różnych miejscach. Ten stał legalnie na parkingu, który zresztą od poniedziałku będzie bezpłatny. Natomiast podczas śpiewania były tylko chorągiewki z moim nazwiskiem i to tylko w miejscu, gdzie rozdawano grochówkę czy chleb ze smalcem. Nie było żadnej agitacji. Po prostu wspólnie śpiewaliśmy piosenki patriotyczne, co zresztą jest naszą tradycją, bo nie wymyśliliśmy tego dopiero na kampanię wyborczą. Była pogoda, wyszło to znakomicie, ludzi dziękowali nam, że w tym dniu mogli wspólnie świętować razem z nami i to z takim muzycznym akcentem.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama