Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Do schroniska w Kołobrzegu trafiły porzucone w Gościnie dwa psy: Reksio i Pikuś. Reksio nie może pozostać w schronisku, bo mógłby zostać zagryziony.


Psy zostały umieszczone w tymczasowym pomieszczeniu, bo Reksia nie można umieścić wśród innych psów. Może być przez nie atakowany z powodu okaleczenia – kilka lat temu Reksio stracił oko. To piękny pies, którego brak jednego oka w niczym nie ogranicza. Wygląda jak border collie, umie siadać, podawać łapę i "zostawać na miejscu". Jest ufny, łagodny, radosny, garnie się do ludzi. - Może być uznany przez inne psy za słabszego i budzić ich agresję - mówi Michał Chojnacki, kierownik schroniska. - Nie chcemy eksperymentować szukając mu boksu z psami, które wreszcie go zaakceptują. Zostawiliśmy go więc w tymczasowym pomieszczeniu w budynku schroniska. Żeby nie czuł się osamotniony, ma do towarzystwa Pikusia. Bardzo liczymy na kogoś, kto zechce dać Reksiowi dom. A może i Pikusiowi, bo oba psy najwyraźniej tworzą zgrany duet i są bardzo przyjazne.

Oba psiaki zostały już zaczipowane i zaszczepione, mają książeczki zdrowia.

W sprawie adopcji można dzwonić pod nr tel. 697 770 116.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama