Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Starosta Tomasz Tamborski pochwalił się dzisiaj zakupem nowego sprzętu dla Zarządu Dróg Powiatowych. To równiarka warta ponad pół miliona złotych.


Jak wyjaśniał dziś starosta, ZDP zarządza 300 kilometrami dróg, z czego około połowa to drogi polne, wymagające stałych napraw, gdyż na ich modernizację brakuje pieniędzy lub te wydatki byłyby nieekonomiczne. Dlatego też postanowiono zakupić równiarkę, która służy do profilowania dróg gruntowych, a w okresie zimowym może być również wykorzystywana do usuwania śniegu. Pojazd kosztował 530 tysięcy złotych. Jak wyjaśnił Tomasz Tamborski, park maszynowy ZDP ma być uzupełniany i jak ustalono, będą to fabrycznie nowe pojazdy.

Równiarka ma wiele funkcji, jest niezwykle zwrotna i wielofunkcyjna. Kabina jest cicha, wygodna i ma klimatyzację. Radzi sobie w każdych warunkach.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama