Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Strażnicy miejscy interweniowali wieczorem w budynku przy ul. Bogusława X. Okazało się, że pijany mężczyzna wyżywał się na psie, a potem go wyrzucił.


O wyrzuceniu psa zawiadomiła kobieta. Zadzwoniła na policję, która o interwencję poprosiła Straż Miejską. Strażnicy ustalili, że mężczyzna na psie się wyżywał, a potem w niewiadomych jeszcze przyczyn wyrzucił go z 2 piętra przez balkon. Pies - mieszaniec jamnika, spadł na trawę i uciekł w kierunku Szkoły Podstawowej nr 8. Został znaleziony i przewieziony do weterynarza. Jak powiedziała nam Katarzyna Kolman z Przychodni dla Zwierząt, pies był w szoku. Na szczęście skończyło się na ogólnych potłuczeniach i zerwanym więzadle kolana.

Tymczasem podczas interwencji strażników, pijany mężczyzna zachowywał się agresywnie. Nie chciał się wylegitymować, ani odpowiadać na pytania strażników. Zostały wobec niego zastosowane środki przymusu bezpośredniego i w kajdankach odwieziono go na komendę. Teraz grozi mu kara grzywny lub nawet do roku pozbawienia wolności.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama