Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kampania wyborcza powoli dobiega końca. Dziś kandydata SLD na prezydenta miasta popierał sejmowy śledczy - poseł Bartosz Arłukowicz.


Jacek Woźniak podczas specjalnej konferencji prasowej przedstawił swój program jako kandydata na prezydenta. Tłumaczył również zasadność socjalnego charakteru pomysłów SLD na lepszy Kołobrzeg. Wspierał go w tym poseł Bartosz Arłukowicz, znany z sejmowej komisji śledczej. Poparł słowa Woźniaka, że trzeba stanąć na straży wartości społecznych, działać na rzecz nie tylko młodych, ale również starszych, którzy to miasto często odbudowywali z gruzów. Woźniak zadeklarował także, że SLD przywróci tolerancyjny Kołobrzeg, żeby służył wszystkim.

Arłukowicz przypomniał, że samorząd to także polityka. Na pytanie, czy w związku z tym słuszne jest hasło Janusza Gromka - gwarancja rozwoju - bo ma on kontakty w rządzie, który współtworzy PO, odpowiedział, że Platformie został jeszcze rok rządów. Poseł namawiał przede wszystkim do głosowania, do wzięcia udziału w wyborach. A jak już ktoś w nich udział weźmie, powinien głosować na kandydatów lewicy, zdaniem Arłukowicza oczywiście.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama