Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Telewizji Kablowej Kołobrzeg odbyła się debata kandydatów na prezydenta. I choć debatę przygotowały sztaby wyborcze, było ciekawie.


Organizacja debaty była trudna. Jej autorem nie była sama telewizja, jej pracownicy jedynie realizowali program na żywo. Debatę poprowadził dwóch wskazanych przez sztaby dziennikarzy: Mariusz Wolański i Jarosław Banaś.

Debata, której inicjatorem jest Henryk Bieńkowski, polegała na udzieleniu odpowiedzi na przygotowane wcześniej pytania plus każdy z kandydatów odpowiadał na pytanie zadane przez jednego z kolegów. Oto pytania przygotowane przez sztaby:

1. Jaką politykę prozdrowotną zamierza pan prowadzić w Kołobrzegu jako prezydent?
2. Jak widzi pan politykę społeczną w mieście Kołobrzeg w najbliższym czasie?
3. Polityka finansowa miasta? Dług miasta a możliwości inwestycyjne?
4. Jakie ma pan spojrzenie na rozwój gospodarki morskiej w Kołobrzegu?
5. Proszę przedstawić propozycję promocji miasta Kołobrzeg
6. Pomysł na dostępność komunikacyjną miasta dziś i jutro?
7. Proszę przedstawić wizję rozwoju sportu z podziałem na sport amatorski i zawodowy.
8. Czy Kołobrzeg ma szansę na stanie się "Miastem Kultury"?

Nasza redakcja nie oceniała debaty. Poprosiliśmy, aby zrobili to dla nas dziennikarze z trzech kołobrzeskich redakcji. Wszyscy jednoznacznie jako zwycięzcę tej debaty wskazali Bernarda Mielcarka z Prawa i Sprawiedliwości. To najmniej widoczny kandydat na prezydenta miasta. Dziennikarze docenili jednak jego skromność, pomysłowość i doskonałą znajomość kołobrzeskich realiów.

To nie koniec debat przedwyborczych. Już mniej medialne, zostaną zorganizowane przez lokalne organizacje. Mają dotyczyć sportu i gospodarki morskiej.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama