Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znana lekarka, działaczka samorządowa i społeczna, prezes jednego z największych stowarzyszeń w powiecie, została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi.


Ewa Giza to przede wszystkim lekarz, obecnie ordynator Oddziału Psychiatrycznego Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Niezwykle prężnie zaangażowała się w pracę społeczną na rzecz pomocy osobom z zaburzeniami psychicznymi oraz wykluczeniem społecznym, a także ich rodzin. Jako prezes i współtwórca stowarzyszenia "Feniks" pokazała, że ludzie z problemami psychicznymi mają swoje miejsce w społeczeństwie, że nie muszą się wstydzić swojej choroby, wręcz przeciwnie, kontakt ze światem rzeczywistym pomaga im w terapii.

Ewa Giza otrzymała Złoty Krzyż Zasługi w koszalińskiej delegaturze Urzędu Wojewódzkiego z rąk wicewojewody Andrzeja Chmielewskiego. Odznaczenie to przyznał jej jeszcze prezydent Lech Kaczyński.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama