Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W środę późnym popołudniem pod Dygowem doszło do kolizji Volkswagena z dzikiem. Są ranni, zniszczone zostały 3 auta. Dzik padł w wyniku wypadku.


Dzik wybiegł na drogę a kierowca Volkswagena nie zdążył zahamować. W wyniku zderzenia uszkodzony został przód samochodu, a jezdnię pokryła warstwa oleju. Sytuację na drodze zabezpieczyli strażnicy gminni z Dygowa, czekając na przybycie strażaków. Pomimo oznaczenia miejsca wypadku i pojazdu stojącego na sygnale, nie udało się uniknąć dalszych zniszczeń.

W poślizg wpadł kierowca kolejnego Volkswagena, który nie opanował auta i uderzył w pojazd Straży Gminnej. W momencie, gdy uszkodzone auto opuszczał strażnik i policjant w poślizg na plamie oleju wpadł kierujący Kią i wylądował w rowie. Niestety, pomimo że kierowcom nic się nie stało, rany odnieśli funkcjonariusze.

Sytuację opanowali strażacy z Kołobrzegu i Dygowa, choć warunki atmosferyczne utrudniały zbieranie oleju, który wraz z deszczem rozprzestrzeniał się po jezdni.

Fot. PSP Kołobrzeg

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama