Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na stronie Urzędu Miasta opublikowano filmik, na którym można zobaczyć jak nasze miasto promuje się w związku z Euro2012: wyrzucając piłki na ulicę...


Organizatorzy nazwali to happeningiem promującym miasto przed międzynarodową konferencję Press Euro, która odbyła się kilka dni temu w Warszawie. Polegało to na otwarciu samochodu i wyrzuceniu piłek prosto na Krakowskie Przedmieście. Warszawiacy byli kołobrzeżanom wdzięczni za piłki i zatamowanie ruchu na ulicy niemal przez pałacem prezydenckim.

200 piłek rozdano w 30 minut. Widać w stolicy jest bardzo duże zapotrzebowanie na tego rodzaju asortyment. Straż Miejska nie była już tak wyrozumiała i za blokowanie ruchu wystawiła kołobrzeżanom mandat. Podobno na samej konferencji wydarzenie to zrobiło furorę. Ostatnio taka blokada ulicy była podczas protestów przeciwko przenosinom krzyża...

Zobacz kołobrzeskie piłki w Warszawie i oceń... 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama