Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Janusz Gromek, Marek Hok i europoseł Sławomir Nitras podsumowali ostatnie tygodnie kampanii wyborczej do samorządu. Liczą na sukces.


Marek Hok, szef struktur powiatowych partii jest zadowolony, że udało się przeprowadzić spokojną i merytoryczną kampanię, ale kampanię skuteczną. W jego przekonaniu, mieszkańcy Kołobrzegu zostali przekonani przez kandydatów Platformy Obywatelskiej, że są gwarancją stabilności i dynamicznego rozwoju miasta.

Sławomir Nitras uważa, że kandydaci Platformy, w tym także Janusz Gromek, zrobili kawał dobrej roboty i na finiszu mogą być z siebie dumni. Przypomniał, że wszystko leży w rękach wyborców i on zachęca wyborców do wzięcia udziałów w wyborach i głosowania oczywiście na PO.

Janusz Gromek przypomniał, że jest gwarancją rozwoju. Stwierdził, że on nie musi chodzi jak Henryk Bieńkowski od drzwi do drzwi, bo jego pozycja jest na tyle silna, że jest przekonany o poparciu mieszkańców. 4 lata temu jednak Gromek też chodził po domach i jak się dziś wyraził o swoim konkurencie "przeszkadzał ludziom w jedzeniu kolacji". Gromek pochwalił się też, że uczestniczył wczoraj w meczu Polska-Wybrzeże Kości Słoniowej. - Miałem szalik w kolorach naszych barw - emocjonował się kandydat na prezydenta.

Zapytaliśmy posła Nitrasa, dlaczego pomimo obietnic wyborczych Platforma Obywatelska nie wprowadziła okręgów jednomandatowych. W przydługiej wypowiedzi Nitras tłumaczył się wieloma powodami. Ostatecznie wyszło, że po prostu pomysłu PO nikt nie popiera. Tyle że projekt uchwały rok temu utknął w komisjach. Tak więc dalej głosujemy na partie, które w ramach obecnego systemu wyborczego są uprzywilejowane.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama