Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nietypowo zakończył swoją kampanię Henryk Bieńkowski. Zebrał się ze swoim sztabem przy ratuszu, gdzie posłał w niebo kilkadziesiąt lampionów szczęścia.


Pod "Adabarem", przy akompaniamencie "Kapeli Solnej", w towarzystwie kandydatów na radnych, kandydat na prezydenta Henryk Bieńkowski jeszcze raz prosił o głos na swoja osobę. Przekonywał mieszkańców ciepłą herbatą ale także atrakcjami świetlnymi.

- Zebraliśmy się tutaj, żeby nietypowo, z takim lekkim akcentem, jak te lampiony, zakończyć ten etap kampanii wyborczej - mówi Bieńkowski. - Zależy nam na poparciu naszego programu, na poparciu naszych kandydatów, bez których nie uda nam się zbudować normalności w Kołobrzegu. Jedynie słusznej partii chcemy powiedzieć "nie". Liczę także, że w drugiej turze spotkam się z kandydatem PO i wygramy, że Kołobrzeg mógł się rozwijać, ale normalnie, dla wszystkich mieszkańców, a nie tylko dla tych z legitymacją partyjną.

Na koniec spotkania w niebo wypuszczono kilkadziesiąt lampionów szczęścia. Akcja zainteresowała wielu przechodniów, którzy taki pokaz widzieli po raz pierwszy. Na pierwszym lampionie napisano wyraźnie: "Przywróćmy normalność".

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama