Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W piątek do północy w Kołobrzegu jeździły oplakatowane auta i ustawiały się przed lokalami wyborczymi. Na potęgę lepiono także plakaty.


Można rzecz, że to była jedna z najbezpieczniejszych nocy w ciągu całego roku. Obok kilku patroli Policji i Straży Granicznej, w mieście operowali przedstawiciele sztabów wyborczych. Lepiono plakaty, zawieszano plansze z wizerunkami kandydatów. W róznych miejscach stanęły specjalne przyczepki z banerami, w innych samochody. Nie będą mogły się poruszać do niedzieli do godziny 22.00.

W piątek do północy odnotowaliśmy zniszczenie tylko jednego baneru przy ul. Unii Lubelskiej. Co ciekawe, gdy tylko minęła północ, znikły grupy z wiaderkami z klejem i plakatami. Od tej godziny kursowały już tylko patrole kontrolujące, czy ktoś nie niszczy materiałów wyborczych należących do popieranych przez nich komitetów.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama