Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znane są już wyniki z zamkniętego obwodu w szpitalu. Oddano tam 45 głosów. Jeden z kandydatów nie dostał ani jednego głosu. Wygrywa Janusz Gromek.


Od tej chwili rozpoczynamy dla naszych Czytelników wieczór wyborczy z Miastem Kołobrzeg. Będziemy regularnie informowali Państwa na temat sytuacji w sztabach wyborczych, a także o wynikach wyborów z poszczególnych komisjach obwodowych. Wyniki będą znane daleko po północy, wyniki kandydatów na prezydenta Kołobrzegu jeszcze później, ale liczymy, że będziecie Państwo z nami.


Znamy już wyniki ze Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Janusz Gromek zdobył tam 25 głosów, Henryk Bieńkowski 17 głosów, Jacek Woźniak 3 głosy, Bernard Mielcarek 0 głosów.

Sztaby wyborcze są już w lokalach, w których czekają na wyniki. Niestety, procedury są bardzo złożone i na wyniki przyjdzie nam poczekać.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama