Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znane są już wyniki z 4 obwodowych komisji. Wygrywa Gromek, za nim jest Woźniak, Bieńkowski - Mielcarek na szarym końcu. Gromek ma już 543 głosy.


W zamkniętej komisji w Domu Pomocy Społecznej filia Kołobrzeg oddano 15 głosów. 14 zdobył Gromek, 1 głos przypadł Bernardowi Mielcarkowi. Pozostali kandydaci musieli oblizać się smakiem. Ale to nie koniec liczenia. Pozostałe komisje pracują.


 


W obwodowej komisji nr 7 w Urzędzie Miasta Henryk Bieńkowski zdobył 170 głosów, Janusz Gromek 271, Jacek Woźniak 125, Bernard Mielcarek 37.

W obwodowej komisji nr 17 przy ul. Czarnieckiego Henryk Bieńkowski zdobył 133 głosy, Janusz Gromek 247, Jacek Woźniak 200, Bernard Mielcarek 12.

Klasyfikacja po tym podliczeniu:


Henryk Bieńkowski: 320 głosów

Janusz Gromek: 543 głosy

Jacek Woźniak: 328 głosów

Bernard Mielcarek 49 głosów

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama