Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Janusz Gromek zmiażdżył swoich konkurentów w lokalu wyborczym przy ul. Portowej. Po piętach depcze mu Henryk Bieńkowski i kandydat SLD Jacek Woźniak.


W obwodowej komisji nr 1 w Gimnazjum nr 1, Henryk Bieńkowski zdobył 144 głosy, Janusz Gromek 313, Jacek Woźniak 90, Bernard Mielcarek 14.

W obwodowej komisji nr 9 przy ul. Unii Lubelskiej Henryk Bieńkowski zdobył 249 głosy, Janusz Gromek 369, Jacek Woźniak 150, Bernard Mielcarek 43.

Klasyfikacja po tym podliczeniu:


Henryk Bieńkowski: 713 głosów

Janusz Gromek: 1225 głosy

Jacek Woźniak: 568 głosów

Bernard Mielcarek: 106 głosów

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama