Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jacek Woźniak, kandydat SLD na prezydenta miasta, walczy o miejsce w II turze wyborów. Na razie wyprzedza go Bieńkowski. Wszystko może się zdarzyć.


Ogromna frekwencja wyborcza jest dla Jacka Woźniaka sporym zaskoczeniem. Ona również niesie go na fali poparcia i wskazuje, że nadal liczy się w tych wyborach. W sztabie SLD trwa nerwowe wyczekiwanie na spływające z poszczególnych komisji obwodowych wyników.Jacek Woźniak jest spokojny i jak mówi, czeka na jego okręgi, w których cieszy się dużym poparciem. Jeśli wygra z Henrykiem Bieńkowskim, w II turze spotka się z Januszem Gromkiem, chyba, żeby II tury nie było. Jeśli przegra, nie mówi na kogo odda głosy. Na pewno powie, na kogo zagłosuje. Liczenie trwa.
 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama