Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wynik Bernarda Mielcarka nie jest dla nikogo zaskoczeniem. PiS w Kołobrzegu praktycznie nie poprowadził kampanii wyborczej. Dlatego teraz niestety przegrywa.


Bernard Mielcarek nie przekroczył nawet 500 głosów i to w niemal połowie komisji wyborczych, które do tej pory policzyły głosy. Dlatego w sztabie PiS, pomimo że dwornie, to jednak nie ma najmniejszych powodów do radości. PiS ma też inne powody do zmartwienia: może nie wprowadzić żadnego radnego do Rady Miasta, jeśli wynik prezydencki przełoży się na wynik rajcowski.


 


Tego wyniku można się było spodziewać i de facto nie powinien on być dla nikogo zaskoczeniem. Słaba kampania wyborcza, kandydat, który niespecjalnie przejmował się swoją promocją i partia, która jak pokazują wyniki, nie jest lubiana w Kołobrzegu. Jak będzie to wyglądało w ostateczności - to pokażą końcowe wyniki.reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama