Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na razie tylko na ekranie, ale walka trwa o każdy głos. Zmiana w którymkolwiek z kierunków decyduje, czy były prezydent zmierzy się z obecnym.


Tego Bieńkowski się nie spodziewał. Wiadomo było, że obecny prezydent zrobi najlepszy wynik, ale że będzie aż tak mocno parł do przodu - to dla sztabu Bieńkowskiego spore zaskoczenie. Każdy wynik w Karczmie Myśliwskiej jest przyjmowany z wielkimi emocjami, bo decyduje, czy będzie jeszcze jedno podejście do fotelu prezydenta Kołobrzegu.Sztab Bieńkowskiego na pewno liczył na lepszy wynik, choć i ten, który udało się osiągnąć, jest dla niego bardzo ważny. Z wyników z największych miast można jasno wywnioskować, że wygrała Platforma Obywatelska. W Kołobrzegu może się jednak zmierzyć z komitetem obywatelskim. Szersze komentarze kandydatów na prezydenta będziemy zamieszczali już po wynikach ze wszystkich obwodowych komisji wyborczych.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama