Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Będzie II tura wyborów. Zdecydowanym liderem tej rozgrywki jest obecny prezydent Janusz Gromek. Zmierzy się z Henrykiem Bieńkowskim.


Już wiemy jak zakończyły się wybory prezydenckie. Specjalnie dla Państwa obserwowaliśmy je przez całą noc. Podajemy więc najświeższe obliczenia i NIEOFICJALNE wyniki w wyborach prezydenckich, które wymagają potwierdzenia przez Miejską Komisję Wyborczą.


Klasyfikacja po całkowitym podliczeniu:


Henryk Bieńkowski: 4911 głosów (27,77%)

Janusz Gromek: 8364 głosów (47,29%)

Bernard Mielcarek: 821 głosów (4,65%)

Jacek Woźniak: 3589 głosów (20,29%)

Janusz Gromek największe poparcie, bo aż 551 głosów dostał w obwodzie nr 5, czyli w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Wąskiej. Jego główny rywal - Henryk Bieńkowski, pokonał go tylko w Podczelu i to 3 zaledwie głosami. Najlepszy wynik Bieńkowski uzyskał w obwodzie nr 15, czyli w Szkole Podstawowej nr 6 (318). Jacek Woźniak uzyskał największe poparcie obwodzie nr 19 w przedszkolu przy ul. Bocianiej (229 głosów). Bernard Mielcarek swój rekord miał w obwodzie nr 8, czyli w Szkole Podstawowej nr 8 (75 głosów).

W Kołobrzegu, największym przegranym niedzielnych wyborów jest Prawo i Sprawiedliwość. Kandydat dużej partii uzyskał niezwykle małe poparcie. O tym, jak przełożyło się ono w wyborach do Rady Miasta i Powiatu, poinformujemy już wkrótce.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama