Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

"Miasto Kołobrzeg" serdecznie dziękuje wszystkim sztabom, politykom, jak i tym szczególnie, którzy z nami współpracowali i pomogli nam przy "Wieczorze Wyborczym".


Nasze stanowisko dowodzenia mieściło się w centrum miasta, w Tawernie FIDDLER'S GREEN. Dziękujemy za serdeczną gościnę sztabowi Sojuszu Lewicy Demokratycznej na czele z Jackiem Woźniakiem. Wielkie podziękowania kierujemy dla Janusza Michalaka, z którym tej nocy wiele przeszliśmy, segregując przychodzące dane.

Dziękujemy pani Ewie Pełechatej, sekretarzowi Urzędu Miasta, za współpracę i otwartość. Dzięki temu mogliśmy podawać na bieżąco świeże informacje o frekwencji i wydarzeniach podczas głosowania. W naszej pracy pomagał nam również Andrzej Duda, oficer prasowy komendanta powiatowego policji, weryfikując dla nas napływające informacje o incydentach i potencjalnych naruszeniach ciszy wyborczej.

Wreszcie, dziękujemy naszym Czytelnikom, za zaufanie, krytykę i alarmowanie, gdy przez dodanie jednej liczby, przez pomyłkę oczywiście, zwiększyliśmy jednemu z kandydatów wynik, lub też uczyniliśmy kogoś już zwycięzcą wyborów (patrz Siemyśl). Dziękujemy, że chętnie korzystaliście z naszych danych i na bieżąco mogliście orientować się w wynikach głosowania, a staraliśmy się być najszybsi. Po to ten wieczór stworzyliśmy dla Was, żebyście mogli sprawdzić, jak Wasz głos przełożył się na końcowe wyniki. Mamy nadzieję, że wywiązaliśmy się z tego zadania tak, jakbyście tego sobie życzyli.

Dziękujemy również naszemu Sponsorowi, Piekarni-Cukierni "NIZIOŁ", dzięki której zarówno technologicznie jak i personalnie mogliśmy te wybory, jako najważniejsze wydarzenie polityczne w mieście, obsłużyć na najwyższym poziomie.

Zespół "miastokolobrzeg.pl"

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama