Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wiadomo już, że Rada Powiatu także trafiła w ręce wielkiego zwycięzcy tych wyborów - PO. Na 19 mandatów partia zdobyła aż 13! Rządzi więc samodzielnie.
To kolejny miażdżący sukces Platformy Obywatelskiej. Metoda d'Hondt'a tylko wzmocniła jej i tak bardzo dobry wynik, gdyż w całym powiecie, według danych nieoficjalnych, to ugrupowanie zdobyło aż 12 tysięcy głosów, a więc ponad 44% ogółem oddanych na listy. Wielkim przegranym tych wyborów jest znowu Prawo i Sprawiedliwość, które nie wprowadziło żadnego radnego oraz KWW Henryka Bieńkowskiego, które nawet nie starało się robić kampanii w powiecie kołobrzeskim.

Oto lista radnych IV kadencji:

PO
1. Danuta Bugaj
2. Roman Ciarka
3. Monika Czajkowska
4. Łukasz Czechowski
5. Andrzej Haraj
6. Czesław Klimczak
7. Jerzy Kołakowski
8. Robert Małkiewicz
9. Paweł Pawlak
10. Włodzimierz Popiołek
11. Tomasz Tamborski
12. Mirosław Tessikowski
13. Jerzy Wolski

SLD
1. Zbigniew Błaszczuk
2. Robert Lepa
3. Ryszard Ławrynowicz
4. Waldemar Pankiewicz
5. Antoni Szarmach

PSL
1. Paweł Adamczak

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama