Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rządzący miastem Janusz Gromek jest zadowolony ze swojego wyniku. W sumie jest prezydentem na drugą kadencję. Druga tura to de facto formalność.


Wczoraj prezydent obchodził swoje imieniny. Dziś odwiedzało go wiele osób. Obok imienin była jeszcze jedna okazja do świętowania: rewelacyjny wynik wyborczy, bardzo bliski 50%. Zabrakło jednak niemal 3% i druga tura wyborów będzie musiała się odbyć.

Janusz Gromek w rozmowie z naszym portalem dziękuje przede wszystkim mieszkańcom Kołobrzegu, którzy poparli jego kandydaturę, oddając swój głos także na radnych Platformy Obywatelskiej. Dzięki temu on jako przyszły prezydent ma bezpieczne zaplecze w Radzie Miasta do realizacji programu PO dla Kołobrzegu.

Prezydent żył dzisiaj jeszcze nocą wyborczą. Jest na urlopie. Zamierza prosić mieszkańców o poparcie jego osoby w drugiej turze wyborów przede wszystkim w merytorycznej i spokojnej kampanii, opartej na wybranych elementach programu Platformy Obywatelskiej. Chciałby podatnikom zaoszczędzić wydatków związanych z drugą turą i koniecznością głosowania, ale zasady demokracji są po to, żeby ich przestrzegać. Janusz Gromek jest optymistą i tradycyjnie mówi: - Damy radę!

W drugiej turze wyborów Janusz Gromek zmierzy się z kandydatem niezależnym Henrykiem Bieńkowskim. Wybory odbędą się 5 grudnia.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama