Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

PiS to największy przegrany niedzielnych wyborów. Zaledwie 13% głosów i tylko 1 mandat w mieście i bez mandatu w powiecie. Czesław Hoc zna przyczyny porażki.


- Przegrana bitwa - tak w skrócie wynik wyborczy swojej partii w Kołobrzegu i powiecie komentuje jej lider, Czesław Hoc. - Szanuję demokrację, ale wydaje mi się, że społeczeństwo jest manipulowane i zaślepione sztucznym światłem - dodaje poseł.

Jak twierdzi, jego partia zrobiła wiele, by zyskać dobry wynik, ale w starciu z gigantami medialnymi nie miała szans. - Ilość bilbordów nie może być wyznacznikiem demokracji - tłumaczy Hoc. - Jeśli nie dotarliśmy do społeczeństwa, to nasza wina - kwituje.

Poseł jest zdania, że zarówno Społeczna Kontrola Władzy, interpelacje, aktywność kandydatów oraz konferencje prasowe pozwoliły wyborcom zapoznać się z programem PiS-u, prospołecznym i demokratycznym. Poseł odrzuca jednak możliwość tego, że to sam PiS zapewnił sobie przegraną przedwyborczymi roszadami, usuwaniem posłów z partii i niezwykle negatywną oceną lidera partii - Jarosława Kaczyńskiego. - Żeby dotrzeć do wyborców, żeby rozlepiać plakaty i bilbordy, nie będziemy brali pieniędzy od przedsiębiorców - broni się Hoc. - Nie chcemy zobowiązań. Jesteśmy uczciwi - dodaje.

PiS ma w tej kadencji jednego radnego. Mandat dostał Antoni Piwowarczyk.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama