Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Otrzymaliśmy kilka skarg od naszych Czytelników na remont odcinka ulicy Kupieckiej. Zdarto starty asfalt, a kierowcy wpadali już nie w dziury, a w kratery!


Czytelnicy w tej sprawie do nas dzwonili i pisali. Z ogromnego niezadowolenia wynika, że kierowcy mieli do wyboru, albo zaliczenie ogromnej dziury, jednej na drugiej, albo wjechanie na wystającą studzienkę. Taka sytuacja trwała przez kilkanaście dni, a ostatnio dziury na drodze jedynie co robiły, to stale powiększały się.
Jak wyjaśniał dziś Michał Kujaczyński, wykonawca zmiany nawierzchni ma opóźnienia wynikające ze złej pogody, w czasie której nie mógł położyć dywanika asfaltowego. To jednak go nie tłumaczy, bo dziury można było zasypywać a nawierzchnię drogi wyrównać. To zrobiono jednak dopiero dzisiaj rano. Za to przez kilka dni kierowcy dewastowali zawieszenie swoich samochodów. Prędkość maksymalna: 5 km/h. Tyle, że takiego znaku nawet nikt nie postawił.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama