Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W godzinach popołudniowego szczytu na pasach tuż przed Rondem Solidarności doszło do potrącenia pieszego. Kierowca Renault wjechał w chłopaka.


Groźnie skończyło się dzisiaj przebieganie przez pasy. Na ulicy Koszalińskiej tuż przed rondem jadące prawym pasem samochody zatrzymały się i przepuściły grupę przechodniów. Tymczasem lewym pasem nadjeżdżał 55-letni mieszkaniec Katowic. Okazało się jednak, że na pasy wbiegł chłopak, a kierowca Renault nie zatrzymał się, żeby go przepuścić.
Jak powiedział naszemu portalowi Andrzej Duda, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, winę za to zdarzenie ponosi kierowca Renault, który powinien obowiązkowo zatrzymać pojazd w momencie, gdy po jego prawej stronie inne samochody stały. Zachowanie szczególnej ostrożności, nakazanej przepisami, uchroniłoby go od przykrej niespodzianki, czyli uderzenia prawidłowo przemieszczającego się po pasach przechodnia. Potrącony chłopak trafił do Szpitala Regionalnego gdzie badania wykazały, że nic mu się nie stało. Kierowca był trzeźwy.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama