Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

A była taka amerykańska! I znikła jak w amerykańskim śnie, ale w Kołobrzegu - palma na Rondzie Solidarności. Nie ma po niej żadnego śladu!


Najpierw była duża, prawdziwa i egzotyczna. Potem jakoś znikła, a na jej miejscu pojawił się egzemplarz o nieco zmniejszonych rozmiarach. Przetrwał kilka miesięcy i wyparował... Mowa tu o słynnej palmie na Rondzie Solidarności, która miała być wizytówką miasta od wschodu, niczym słynna palma w Warszawie na Rondzie de Gaulle'a. Co ją wykończyło? Zimno, spaliny, a może polityka?Nic z tych rzeczy. Po prostu klimat nie pozwolił palmie rozwinąć liści. Najpierw uschła pierwsza, a potem druga. Jak wyjaśnił nam Michał Kujaczyński, palma została wykopana, a Wydział Komunalny Urzędu Miasta ma już pomysł na atrakcyjne zagospodarowanie zarówno Ronda Solidarności jak i innych kołobrzeskich rond. Będzie to duża niespodzianka dla mieszkańców. Na razie, to tajemnica...

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama