Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nadal nie ma szumnie zapowiadanych prac przy wydmie w Ekoparku Wschodnim. Idzie zima i wszystko wskazuje, że trzeba będzie na to zaczekać.


Niedługo zacznie się grudzień. Po grudniu przyjdzie styczeń i minie 9 miesięcy od katastrofy w Ekoparku. Najpierw niewiele zrobiono dla zabezpieczenia tego niezwykle cennego użytku ekologicznego, a teraz pomimo zapowiedzi urzędników, nadal nie rozpoczęto odbudowy przerwanej wydmy. Prace miały rozpocząć się na początku jesieni. Zaraz rozpocznie się zima... Ale jest nadzieja. 

Okazuje się bowiem, że jesienne sztormy, obok wtłoczenia do Ekoparku ton słonej wody, po raz kolejny naniosły spore ilości piasku. Dzięki temu, kilkumetrowej szerokości i głębokości wyrwa załatała się sama. Problem jednak w tym, że nie jest to rozwiązanie docelowo skuteczne. Bowiem sztormy zimowe i wiosenne mogą to szybko zniszczyć. Jedyne co można zrobić, to zaczekać, aż urzędnicy zrobią to, co obiecali.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama