Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na specjalnie zwołanej konferencji liderzy kołobrzeskiej PO zaprezentowali wyniki wyborów, wskazując, że mają wielkie poparcie społeczne.


Piotr Lewandowski zaprezentował osiągnięcia Platformy Obywatelskiej z minionej niedzieli. To ogromna przewaga nad innymi komitetami wyborczymi niemal we wszystkich gminach powiatu kołobrzeskiego. To również samodzielne rządy w powiecie kołobrzeskim i w województwie zachodniopomorskim.
Marek Hok pogratulował fantastycznego wyniku Januszowi Gromkowi. Jak powiedział, liczy na to, że i w Kołobrzegu Platforma Obywatelska będzie stanowiła zgraną drużynę, która będzie gwarantowała rozwój naszego miasta. Hok zaapelował do wszystkich mieszkańców, żeby w niedzielę 5 grudnia po prostu udali się na wybory, a nie uznali, że sprawa ta jest już zakończona, że już ktoś wygrał.

Janusz Gromek podziękował mieszkańcom za niemal 50-procentowe poparcie. Jak powiedział, nie zamierza stawać do żadnej debaty, gdyż dla niego debatą były 4-letnie rządy i spotkania z mieszkańcami. Gromek liczy na poparcie większości kołobrzeżan, bo w jego przekonaniu, będzie to ogromna szansa na zmienianie miasta na lepsze.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama