Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nasza gazeta jeszcze dzisiaj zejdzie z drukarskiej prasy. Właśnie zakończyliśmy nowe, 9 wydanie tabloidu, który w tym tygodniu trafi do Czytelników.


Nowy numer ukaże się prosto na Andrzejki. I nie zamierzamy lać ani wody, ani wosku. generalnie, skupiamy się na drugiej turze wyborów, ale nie tylko w Kołobrzegu. Zajrzeliśmy do naszych sąsiadów i sprawdziliśmy, co też tam ciekawego słychać. A słychać, słychać, zwłaszcza w Gminie Kołobrzeg, gdzie dojdzie do ciekawego starcia pomiędzy Tadeuszem Kowalskim a Jerzym Wolskim.
Natomiast Kołobrzeg żyje drugą turą wyborów prezydenckich. Miasto niemal wstrzymało oddech, choć dla wielu niedzielny wynik jest przewidywalny. My pytaliśmy o przyczyny nie tylko słabych wyników, ale także sukcesów. Pytaliśmy także, co dalej, dokąd będzie zmierzał Kołobrzeg przez te najbliższe 4 lata. Rozmawiamy z Henrykiem Bieńkowskim, mamy wywiad z Januszem Gromkiem. Rozmawialiśmy także z Markiem Hokiem. Naświetlamy sytuację powyborczą w organach uchwałodawczych, bo zapowiada się ona bardzo ciekawie, tak jak i nasz najnowszy numer. Zapraszamy do lektury.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama