Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Szczecinie odbyła się konwencja Platformy Obywatelskiej. Uczestniczył w niej premier Donald Tusk i m.in. prezydent Janusz Gromek.


Donald Tusk miał przyjechać do Kołobrzegu, niestety, premier nie znalazł wystarczająco dużo czasu, żeby odwiedzić miasto nad Parsętą. Dlatego podczas konwencji PO, która odbyła się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie, udzielił swojego poparcia Januszowi Gromkowi wyrażając przekonanie, że jest to najlepszy prezydent, jakiego mogą dostać mieszkańcy w ramach mikołajkowego święta przy padającego 6 grudnia.
Jak informuje rzecznik PO – Piotr Lewandowski, prezydent Janusz Gromek mówił o osiągnięciach inwestycyjnych w Kołobrzegu przez ostatnie 4 lata oraz sukcesie w wyborach do Rady Miasta, Rady Powiatu oraz Sejmiku Województwa. - Zwrócił uwagę, że tylko wspólnym wysiłkiem wszystkich szczebli od gminy, przez powiat do województw i kraju, można osiągnąć cel jakim jest rozwój Pomorza Zachodniego. Jego zdaniem Platforma jest gwarancją tego rozwoju – kończy relację Lewandowski.

Fot. P. Wiśniewski

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama