Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Spadł pierwszy obfity śnieg. Poprószyło już w niedzielę, ale dopiero teraz śniegu wystarczyło na bałwana czy jazdę na sankach. Do śmiechu nie jest jednak kierowcom.


Rano wielu z nas było zdziwionych grubą warstwą śniegu za oknem. Niestety, zaczęło się. Kilka tygodni przed kalendarzowym przesileniem, zima sama nieco szybciej przyszła do nas... spodziewanie. Meteorolodzy sami alarmowali od kilku dni, że śnieg i zamiecie śnieżne przed nami. Może właśnie dlatego drogowcy nie zaspali, a może jednak dlatego, że w tym roku mieli wyjątkowe doświadczenia z zimą...

Na chodnikach pojawiły się sanki, a na nich rozradowane maluchy. Ich największym wrogiem są służby odśnieżające miasto, ale nie ma się co martwić, aż tak szybko miasto nie zostanie odśnieżone. Co najważniejsze, drogowcy całkiem nieźle poradziły sobie z odśnieżaniem ulic. Jak z duma zaznaczają, byli na to przygotowani. To na razie pierwszy śnieg, zobaczymy, jak będzie dalej.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama