Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W niedzielę doszło do przykrego zdarzenia na kołobrzeskim molo. Zmurszała deska złamała się pod ciężarem kobiety, której noga wpadła w dziurę.


Deska była uszkodzona przez wilgoć. Kobieta szla w kierunku głowicy mola, gdy w pewnym momencie jej noga zawisła kilka metrów nad wodą. Kobieta przewróciła się, a pomocy udzielili jej przechodnie. Na miejscu pojawiła się również Straż Miejska. Poszkodowana została odwieziona do szpitala. Z naszych informacji wynika, że doznała poważnego urazu nogi.

Tego samego dnia molo zostało zamknięte. Jak powiedział nam Jacek Kuś z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przeprowadzono natychmiastową kontrolę stanu obiektu i wymieniono wszystkie podejrzane deski. Dziurę oczywiście też załatano.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama