Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na ponad 3 tygodnie przed Bożym Narodzeniem w centrum miasta stanęła ogromna choinka. Drzewko robi wrażenie. Ma 15 metrów wysokości.


Choinkę zakupiło miasto, a od rana instalowali ją pracownicy Zieleni Miejskiej. Swój udział w przewozie choinki i jej ustawieni ma również Zarząd Dróg Powiatowych. Potrzebowali do tego dźwigu i podnośnika, bo 15-metrowe drzewko inaczej nie dało się ustawić. Tym razem choinka stanęła na chodniku przed ratuszem, a nie na dziedzińcu ratusza. Okazało się również, że choinkę ubierze firma Andrzeja Mielnika Zakład Ciastkarko-Piekarski "Mielnik" i firma "Mirpol".
- W ubiegłym roku miałem odwagę powiedzieć, że choinka jest taka sobie - mówi Andrzej Mielnik, radny Rady Miasta. - Skrytykowałem choinkę i tak wyszło, że teraz razem z firmą "Mirpol" ją udekorujemy. To z mojej inicjatywy ona nie stoi na dziedzińcu, tylko przy kuli. Dzięki temu ubierzemy ją ze wszystkich stron, a nie tylko z jednej. Będzie to tradycyjna, kolorowa, przede wszystkim nastrojowa choinka, taka, jaką kiedyś mieliśmy w domach, żeby oddawała atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama