Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Niezwykle szybka i zdecydowana akcja ratowników pozwoliła uratować kobietę. Niedoszła samobójczyni połknęła leki i zamknęła się w mieszkaniu.


O kobiecie, która zażyła ogromną dawkę leków, zostało poinformowane Pogotowie Ratunkowe. - O godzinie 9.43 dyżurny został poinformowany przez dyspozytora pogotowia, że niezbędna jest pomoc strażaków w wieżowcu przy ulicy Giełdowej - mówi Kazimierz Rzeszotek z kołobrzeskiej Straży Pożarnej. - Do akcji został zadysponowany podnośnik oraz samochód ratowniczo-gaśniczy.

W mieszkaniu na 6 piętrze była zamknięta kobieta w średnim wieku, chora na cukrzycę. O swoim kroku najprawdopodobniej poinformowała syna, który natychmiast ruszył do Kołobrzegu, telefonicznie upoważniając strażaków do wyważenia drzwi. Drzwi puściły pod naporem wyważarki. W mieszkaniu znajdowała się już półprzytomna kobieta, której pomocy udzielili ratownicy Pogotowia Ratunkowego. Została przewieziona do Szpitala Regionalnego. Jej stan jest stabilny. Na razie nie wiadomo, co kobietę pchnęło do tak desperackiego kroku.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama