Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziś temperatura spadła poniżej 10 stopni i tyle wystarczyło, żeby zaczęły się kłopoty. Do tej pory odnotowano pęknięcia trzech rur. Trwa usuwanie awarii.


Do największej awarii doszło na ulicy Okopowej. Wyciek ciepłej wody spowodował podmycie chodnika i ulicy. W dodatku woda szybko zamarza i stanowi zagrożenie zarówno dla pieszych, jak i kierowców. Miejsce to zabezpieczyli bardzo szybko strażnicy miejscy.

Na miejsce szybko przyjechali pracowników Miejskich Wodociągów i Kanalizacji. Teren został zabezpieczony i w ciągu kilkudziesięciu minut rozpoczną się prace ziemne. Prace utrudnia niska temperatura. Na jutro odłożono naprawienie dwóch pęknięć wodociągu na osiedlu Ogrody. Do jednej z awarii doszło przy ul. Czarnieckiego przy sklepie "Rogalik", gdzie powstało już sporych rozmiarów jezioro. Oczywiście niemal natychmiast zamarzło.

Według fachowców, pierwsze silne mrozy ujawniają największe awarie wodociągu. Pytanie tylko, czy to już są właśnie "te silne mrozy"...

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama