Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zima chyba zagościła u nas na stałe. Na razie ocieplenia nikt nie prognozuje. Mieszkańcy powoli przywykli. Niektórzy nawet ćwiczyli wpadanie w poślizg.


Zima nie sprawiła nam na razie większych trudności. Może i dlatego, że drogowcy w miarę szybko uporali się z odśnieżeniem miasta, a może dlatego, że nie spadło aż tak dużo śniegu, żeby Kołobrzeg sparaliżować. Okazało się, że na razie największe problemy mamy z mrozem, który rozsadza rury wodociągowe. A to dopiero początek zimy i to nawet jeszcze nie kalendarzowej.
Na lotnisku w Bagiczu kierowcy ćwiczą wpadanie w poślizg i wychodzenie z tej często niespodziewanej opresji na drodze. Trwa wymienianie opon - jesień w tym roku rozpieszczała nas wyjątkowo i wielu z tą czynnością zwlekało zbyt długo. Mróz też spowodował, że wiele samochodów rano po prostu nie odpaliło. Dobrze było mieć kogoś, kto pożyczył trochę energii do obrócenia silnika.

Pogoda dopisuje za to turystom. Tych nie brakuje nad morzem, ani w strefie uzdrowiskowe. Spacerują i korzystają z fantastycznej aury, przynajmniej dopóki nie zacznie wiać lodowaty wiatr, zwłaszcza północno-wschodni. Radości ni ukrywają również dzieci. Sanki wróciły do łask. Wszystko wskazuje na to, że na długo...

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama