Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziś rano przed Zespołem Szkół Morskich został znaleziony granat moździerzowy. To już kolejne znalezisko w tej okolicy. Zabrali go saperzy.


W poniedziałek już informowaliśmy o tym, że wstrzymano przebudowę brzegu morskiego, ze względu na znajdowaną sporą ilość wojennych niewybuchów. Jak twierdzi wykonawca, plaża to nie pole minowe. Ale dzisiejsze znalezisko potwierdziło, że Kołobrzeg, zwłaszcza strefa nadmorska to jedno wielkie pole minowe i 65 lat po zakończeniu walk o miasto wciąż są znajdowane coraz to nowe pociski.

Obok granatu, saperzy odnaleźli również 269 9-milimetrowych pocisków do broni ręcznej. Wszystkie niewybuchu o godzinie 15 opuściły Kołobrzeg, przewożone przez saperów ze Złocieńca.

Fot. Straż Miejska Kołobrzeg 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama