Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziś rano Janusz Gromek, wybrany prezydent miasta, złożył uroczyste ślubowanie i ucałował miejski sztandar. W swoim przemówieniu obiecał rozwój miasta.


Trwa druga sesja Rady Miasta. Najważniejszym punktem obrad było złożenie ślubowania przez prezydenta. Tekst ślubowania Janusz Gromek zakończył słowami "Tak mi dopomóż Bóg". Następnie ucałował sztandar Kołobrzegu a przewodniczący Rady Miasta Ryszard Szufel nałożył prezydentowi reprezentacyjny łańcuch. W uroczystym przemówieniu, Janusz Gromek podziękował wyborcom za zaufanie i wybór na funkcję prezydenta i zapewnił o staraniach na rzecz rozwoju Kołobrzegu, realizacji nowych inwestycji i dążeniu do uczynienia z Kołobrzegu najważniejszego miasta w tej części Wybrzeża.

Posłuchaj przemówienia prezydenta Janusza Gromka:
{mp3}sound2/gromek_przemowienie{/mp3}

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama