Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Niemal 3 tygodnie po wyborach lider kołobrzeskiego PiS spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej. Podsumował ostatnie wybory.


W konferencji wzięła udział wyjątkowo duża ilość działaczy PiS: poseł Czesław Hoc, Teresa Stępowska, Jadwiga Maj, Agnieszka Warsicka, Ewa Grabowska, Antoni Piwowarczyk, Henryk Carewicz oraz Bernard Mielcarek.

Lider kołobrzeskich struktur Prawa i Sprawiedliwości rozpoczął konferencję od podziękowania dla wszystkich osób, które wzięły udział w wyborach, w szczególności tym, którzy poparli listy PiS. Pogratulował również wszystkim nowo wybranym radnym oraz Januszowi Gromkowi, który po raz kolejny objął urząd prezydenta miasta.

Hoc przyznał, że na osiągnięty wynik złożyło się wiele przyczyn, poczynając od zawirowań „na górze”, a kończąc na ograniczonych możliwościach w finansowaniu kampanii. Powiedział dziennikarzom, że do tego, aby PiS miał 4 mandaty w Radzie Miasta zabrakło zaledwie 230 głosów. Osoby biorące udział w konferencji zgodnie zadeklarowały chęć dalszej aktywności w Prawie i Sprawiedliwości i pracę na rzecz miasta oraz jego mieszkańców.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama