Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jak co roku w ZSEH im. Emilii Gierczak przeprowadzono konkurs na najpiękniej udekorowany stół wigilijny. Uczniowie jak zwykle popisali się wyobraźnią.


Wspaniałe dekoracje i duży wkład pracy - to było widać na pierwszy rzut oka na auli ZSEH im. Emilii Gierczak. Uczniowie stworzyli fantastyczną atmosferę i choć formalnie ze sobą konkurowali, to konkurs połączony z kiermaszem miał charakter charytatywny, bowiem dochód z niego został przeznaczony na cel charytatywny. Uczniowie nie tylko włożyli dużo pracy w przygotowanie stołów wigilijnych, ale także w zorganizowanie materiałów do dekoracji. My zwróciliśmy uwagę na chatkę Mikołaja Łukasza Kurczaka z klasy II GK, stół wigilijny Alicji Salamacha i Tomasza Szkaluby z klasy IIg oraz Natalii Dygoń i Katarzyny Stachniak też z klasy IIg.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama