Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sytuacja na drogach nadal jest trudna i szybko się zmienia. Drogi rano były w miarę przejezdne, ale teraz znów pojawiły się problemy. Zamknięto drogę na Karlino


Sytuacja jest niezwykle dynamiczna i trudno oceniać ją na bieżąco, dlatego lepiej ci, którzy naprawdę nie muszą, niech zostaną w Kołobrzegu lub skorzystają z PKP. Nadal zła sytuacja jest w Dygowie. Zarówno od strony Karlina jak i Kołobrzegu odjazd jest niemożliwy. Droga wylotowa z miasta na Białogard została zamknięta przez policję.

Niepewna sytuacja jest na drodze krajowej nr 11. Tam w kierunku Sianożęt ruszyli strażacy, bo pojawiła się informacja o przewróceniu się ciężarówki, ale także o robieniu się zasp. Utrudnienia są również w Gołańczy, gdzie drogę zatarasowała ciężarówka.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama