Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Droga nr 163 Kołobrzeg - Karlino sprawi jeszcze sporo niespodzianek. Choć nad ranem była odśnieżona, szybko ją zamknięto. Bój o nią trwał do południa.


Wystarczył zwyczajny pech, aby TIR na drodze Kołobrzeg-Karlino wylądował w rowie, aby w połączeniu z nawiewanym śniegiem droga na wysokości Dygowa stała się kompletnie nieprzejezdna. Powstał ogromny korek, a ostatecznie policja drogę musiała zamknąć, co wywołało wielkie oburzenie wśród kierowców. Niestety, nie było innego wyjścia, jeżeli drogowcy chcieli udrożnić tak duży zator.

Do akcji wszedł ciężki sprzęt, który zajął się usuwaniem zasp. Drogowcy wyciągali z zasp ciężarówki i starali się jak najszybciej udrożnić ważną dla mieszkańców drogę. Udało się to po południu. Warto podkreślić, że drogowcom z pomocą ruszyli ze swoim sprzętem sami mieszkańcy, jak pan Krzysztof Kuźniewicz, który swoją ciężką koparką usuwał śnieg z drogi. Dzięki takim osobom, znowu możemy jechać w kierunku Białogardu.


 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama