Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziś w późnych godzinach nocnych doszło do napadu na stację benzynową "Shell". Bandyta machał bronią, żeby kasjerka oddała mu pieniądze.


Tuż po godzinie 2 nad ranem na stację Shell przyszedł mężczyzna. Na głowie miał kominiarkę. Przywitał się z ekspedientką krótko. Wyciągnął broń lub przedmiot ją imitujący i przekazał jej jasny komunikat, żeby oddała mu wszystkie pieniądze i spakowała do worka, który położył na ladzie. Młoda dziewczyna, która obsługiwała tej nocy klientów zamarła z przerażenia. Pokornie wykonała polecenie, oddała wszystkie pieniądze.

Mężczyzna wziął gotówkę i uciekł. Przeskoczył przez płot i przebiegł przez tory kolejowe w kierunku osiedla Ogrody. Zszokowana dziewczyna natychmiast zawiadomiła Policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli teren i przeczesywali osiedle z psem tropiącym, który jednak zgubił trop. Śledczy zabezpieczyli monitoring stacji paliw. Na jego podstawie ustalono, że napastnikiem był szczupły mężczyzna, o wysokości około 170 centymetrów. Jak powiedział nam Andrzej Duda, oficer prasowy komendanta powiatowego policji, trwają czynności śledcze w kierunku ustalenia sprawcy. Z naszych informacji wynika, że sprawca był świetnie przygotowany do napadu. Znał tę stację i specyfikę jej pracy. Miał też przygotowaną drogę ucieczki. W śniegu pies tropiący nie miał z nim szans.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama