Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

13-letni Dominik po niemal dobie nieobecności w domu, został odnaleziony przez Policję. Znane są już także przyczyny jego wczorajszej ucieczki.


Gimnazjalista uciekł po odprowadzeniu swojego brata. Nie wziął ze sobą telefonu komórkowego, tym trudniejsze było jego odnalezienie. Matka o pomoc poprosiła Policję, ale zwróciła się również do mediów. To pomoc dziennikarzy okazała się kluczowa. - Po tych apelach zaczęli dzwonić ludzie - mówi pani Agnieszka, mama Dominika. - Otrzymaliśmy naprawdę wiele telefonów za wszystko dziękujemy! - nie kryje wzruszenia pani Agnieszka.

Okazało się, że Dominik włóczył się wokół ulicy Artyleryjskiej. Pieszo, w mrozie i śniegu dotarł do Grzybowa. Tam zamelinował się w jednym z domków. Chłopaka widzieli niektórzy mieszkańcy, ale także bezdomni. To ich informacje były kluczowe dla ustalenia miejsca przebywania 13-latka. Odnalazła go Policja i całego oraz zdrowego przekazała mamie.

Okazało się, że przyczyną ucieczki chłopca były kłopoty w szkole. Młody człowiek nie radzi sobie z biologią, ma złe oceny z tego przedmiotu. Teraz ma sporo do nadrobienia, ale także do przemyślenia. To co zrobił, nie było zabawne. Szukało go całe miasto. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama