Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Około godziny 17.00 śnieżyca przerwała poszukiwania dwóch zaginionych rybaków z kutra KOŁ-31. Ratownicy wrócili do portu o godzinie 20.00.


Ratownicy wrócili na "Szkwale" i łodzi motorowej. Ich wygląd pod kilku godzinach akcji poszukiwawczej sam mówi o warunkach, jakie panują na Bałtyku. Woda zamarzała na ratownikach, którzy przeczesywali Bałtyk w poszukiwaniu dwóch zaginionych rybaków: 53-letniego szypra i 43-letniego rybaka. Poszukiwania przerwała jednak pogoda. Około godziny 17.00 śnieżyca uniemożliwiła jakiekolwiek prace na morzu. Jednostki zawróciły do portu.

Kuter KOŁ-31 zatonął około godziny 13.30 33 mile od Kołobrzegu na wysokości Ustronia Morskiego. Dwóch rybaków podjął na swój pokład KOŁ-17, jeden z sześciu kutrów uczestniczących w akcji ratunkowej (przeczytaj). Obu rybaków uznaje się za zaginionych, choć szanse ich przeżycia w lodowatym Bałtyku są równe zeru.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama