Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Antoni Piwowarczyk, radny PiS, leży w szpitalu po przebytym zawale serca. Na szczęście jego zdrowiu nic nie zagraża. Dziś odwiedzili go dziennikarze.


Pan Antoni czuje się już dobrze. Leki i fachowa opieka w Szpitalu Regionalnym postawiły go na nogi, choć jak dodaje, na Oddziale Kardiologicznym spędzi najprawdopodobniej również Boże Narodzenie, aż lekarze zadecydują, że może wrócić do domu.

Dwa dni temu Antoni Piwowarczyk robił świąteczne porządki. Wytrzepał dywan i wtedy wszystko się zaczęło. - Poczułem się słabo, tak jakby świat stanął za mgłą - mówi radny Piwowarczyk. - Lekarz nakazał udać mi się do szpitala i tu potwierdzono, że to jednak zawał mięśnia sercowego - dodaje. Radnemu humor dopisuje. Na nic nie narzeka i się nie skarży. Przy okazji może sam sprawdzić, jak od środka funkcjonuje szpital. Radny co do tego zastrzeżeń nie ma. Ale niestety, naszego artykułu nie przeczyta, bo w szpitalu nasz portal jest na cenzurowanym (przeczytaj). Nam też jest przykro.

Dziś odwiedził go poseł Czesław Hoc. Radny miał wziąć udział w dzisiejszej konferencji Prawa i Sprawiedliwości, ale to nie wchodziło w rachubę. Za naszym pośrednictwem, pan Antoni wszystkim naszym Czytelnikom i mieszkańcom życzy wesołych świąt.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama