Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

To, że nasi radni lubią się dzielić, zwłaszcza na rządzących i opozycję - wiadomo. Ale jest taki jeden dzień, gdy polityka odchodzi na bok. To spotkanie wigilijne.


Radni, choć nie wszyscy, spotkali się w Biurze Rady Miasta w ratuszu. Serdeczne pozdrowienia kierowano do Antoniego Piwowarczyka, który przebywa w szpitalu po zawale serca. Na spotkaniu zawitał prezydent miasta, sekretarz miasta i skarbnik, a także proboszcz bazyliki.

Gości powitał przewodniczący Rady Miasta - Ryszard Szufel. Zwracając się do księdza Jerzego Chęcińskiego, zwrócił uwagę, że to nowy proboszcz bazyliki, a on jest nowym przewodniczącym. - Tylko prezydent jest stary - dodał Szufel, co rozbawiło zgromadzonych na spotkaniu wigilijnym.

Tego dnia nie miało znaczenia, kto jest w koalicji, a kto w opozycji. Radni składali sobie życzenia takie zwykłe, ludzkie. Próbowaliśmy podsłuchać, czy padły życzenia w stylu "życzę tobie tego, czego ty mi życzysz", ale nie, tego chwytu nikt nie zastosował. Śpiewano również kolędy. Tutaj wyróżniały się szczególnie dwa głosy: radnej Danuty Adamskiej-Czepczyńskiej i radnej Doroty Oyedemi.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama