Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wieczorem doszło do kilku stłuczek na ulicy Grzybowskiej i Starynowskiej. Na Radzikowie było jedno wielkie lodowisko i ani grama piasku! Kierowcy nie mieli szans.


Wieczorem kierowcy mieli za co pomstować na kierowców. Przy znaku "Stop" na Starynowskiej przy zjeździe na Grzybowską zrobiła się prawdziwa ślizgawka. Najpierw doszło do jednej stłuczki, potem do drugiej, a wieczorem do kolejnych. Samochody wypadały z ulicy Grzybowskiej, kręciły się jak szalone. Policja rozkładała ręce, a kierowcy niszczyli swoje samochody.

Z pierwszego wypadku kierowca uciekł. Na szczęście kierowca, któremu uszkodzono tył pojazdu, spisał numery rejestracyjne. Inny kierowca, starszy pan, wyjechał tylko na wymianę paska rozrządu. Do remontu ma cały przód. Kierowcy przeklinali drogowców. - Nic tu nie robią, dosłownie nic - nie przebierał w słowach właściciel jednego z samochodów. - Wszystkie skrzyżowania są doszczętnie wyślizgane, a tu nawet koza nie przyszła i kopytem nie poskrobała - irytował się z kolei młody człowiek. Trudno się im dziwić. Na święta odstawią samochód do warsztatu.

O sprawie zalodzonych dróg wie Policja. Jak mówili przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze, poinformują swoich przełożonych o niebezpieczeństwie, a oni mogą tylko skontaktować się z zarządcą drogi. I gdy tak patrzyli, kierowcy dalej się ślizgali, dalej stwarzali zagrożenie dla ruchu jadąc 10 km/h. Na naszych oczach kierowca wpadł w poślizg i trzeba było się ewakuować, bo nie wiadomo było, gdzie się zatrzyma. Jedynie milicyjna nyska nic nie robiła sobie z zimy i bez wszystkich systemów podjechała, zatrzymała się i bez problemów ruszyła dalej.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama