Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kołobrzeg

Dwa lata temu było pierwsze miejsce, a teraz... dopiero 17. W Rankingu Rzeczpospolitej, Kołobrzeg znowu spada. W 2016 roku, nasze miasto było liderem (przeczytaj). Ale już rok później spadliśmy na 10 miejsce (zobacz). W tym roku też nie ma wzrostu, za to jest dalszy spadek. Nasze miasto zajęło dopiero 17 miejsce.

Ranking Samorządów dziennik "Rzeczpospolita" publikuje po raz czternasty. Dziennikarze i eksperci sprawdzają, jak sprawnie i skutecznie funkcjonuje samorząd, jak pozyskuje środki zewnętrzne, jak bardzo jest innowacyjny. Jeszcze niedawno, nasze miasto było przykładem dla innych gmin i pokazywało, jak należy się rozwijać. Rok temu, na nasze pytania, co się stało, że zaliczyliśmy tak duży spadek, wskazywano, że nadal jesteśmy w pierwszej dziesiątce, a to wynik braku kapitałochłonnych inwestycji. Teraz mamy kolejny spadek, choć nie można powiedzieć, żeby Kołobrzeg się nie rozwijał.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama